- HP INC.

Цена
€95 40 / 186 59 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
HP 725 - Keyboard - multi-device, rechargeable, powered by SuperCapacitor - full size - wireless - Bluetooth, 2.4 GHz - QWERTY - International English - nightfall black
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Description | |
|---|---|
| Marketing Description | The HP 725 is a versatile wireless keyboard designed to enhance productivity while providing ease of use. With its multi-device compatibility, users can seamlessly switch between their PC, tablet, and other devices, making it suitable for both home and office environments. The full-size QWERTY layout and numeric keypad ensure a comfortable typing experience, while the adjustable height feature allows for personalized ergonomics. The keyboard is rechargeable, powered by a supercapacitor, enabling users to enjoy extended usage without frequent charging interruptions. |
| General | |
| Device Type | Keyboard |
| Interface | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Max Operating Distance | Up to 10 m |
| Wireless Receiver | USB wireless receiver |
| Dimensions (WxDxH) / Weight | Keyboard: 42.06 cm x 12.07 cm x 1.78 cm / 499 g |
| Input Device | Multi-device, rechargeable, powered by SuperCapacitor |
| Type | Wireless |
| Hot Keys Function | Dictation, Copilot, PC lock, calculator, Caps Lock |
| Localization and Layout | QWERTY International English |
| Region | Europe |
| Adjustable Height | Yes |
| Protection | Spill-resistant |
| Features | Numeric keypad |
| Miscellaneous | |
| Colour | Nightfall black |
| Included Accessories | USB-C charging cable, HP Unifying dongle |
| Compliant Standards | CB, FCC, IC, RCM, WPC, NTC, IMDA, BSMI, NCC, SRRC, SIRIM, TRA, EAC, ICASA, UKCA, KCC, TUV, RATEL, IFETEL, BIS, MOICT, ictQATAR, RoHS, Subtel, NKRZI, Engineered for Intel Evo |
| Key Life Span | 10 million clicks |
| Software & System Requirements | |
| Included Software | HP Accessory Center |
| OS Required | Windows 11, Windows 10, Apple MacOS, Google Chrome OS |
| Battery | |
| Run Time (Up To) | 2 months |
| Dimensions & Weight (Shipping) | |
| Shipping Width | 43.43 cm |
| Shipping Depth | 25.9 cm |
| Shipping Height | 2.49 cm |
| Shipping Weight | 717 g |
| Manufacturer Warranty | |
| Service & Support | Limited warranty - 1 year |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Device Type | Keyboard |
| Device Type | Keyboard |
| Marketing Description | The HP 725 is a versatile wireless keyboard designed to enhance productivity while providing ease of use. With its multi-device compatibility, users can seamlessly switch between their PC, tablet, and other devices, making it suitable for both home and of |
| Marketing Description | The HP 725 is a versatile wireless keyboard designed to enhance productivity while providing ease of use. With its multi-device compatibility, users can seamlessly switch between their PC, tablet, and other devices, making it suitable for both home and of |
| Wireless Receiver | USB wireless receiver |
| Interface | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Dimensions (WxDxH) / Weight | Keyboard: 42.06 cm x 12.07 cm x 1.78 cm / 499 g |
| Max Operating Distance | Up to 10 m |
| Hot Keys Function | Dictation, Copilot, PC lock, calculator, Caps Lock |
| Wireless Receiver | USB wireless receiver |
| Localization and Layout | QWERTY International English |
| Adjustable Height | Yes |
| Protection | Spill-resistant |
| Colour | Nightfall black |
| Type | Wireless |
| Interface | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Compliant Standards | CB, FCC, IC, RCM, WPC, NTC, IMDA, BSMI, NCC, SRRC, SIRIM, TRA, EAC, ICASA, UKCA, KCC, TUV, RATEL, IFETEL, BIS, MOICT, ictQATAR, RoHS, Subtel, NKRZI, Engineered for Intel Evo |
| OS Required | Windows 11, Windows 10, Apple MacOS, Google Chrome OS |
| Features | Numeric keypad |
| Service & Support | Limited warranty - 1 year |
| Features | Numeric keypad |
| Included Accessories | USB-C charging cable, HP Unifying dongle |
| Run Time (Up To) | 2 months |
| Region | Europe |
| Shipping Width | 43.43 cm |
| Colour | Nightfall black |
| Shipping Depth | 25.9 cm |
| Shipping Height | 2.49 cm |
| Shipping Width | 43.43 cm |
| Shipping Weight | 717 g |
| Shipping Depth | 25.9 cm |
| Service & Support | Limited warranty - 1 year |
| Shipping Height | 2.49 cm |
| Shipping Weight | 717 g |
| Localization and Layout | QWERTY International English |
| Adjustable Height | Yes |
| Included Accessories | USB-C charging cable, HP Unifying dongle |
| OS Required | Windows 11, Windows 10, Apple MacOS, Google Chrome OS |
| Input Device | Multi-device, rechargeable, powered by SuperCapacitor |
| Included Software | HP Accessory Center |
| Compliant Standards | CB, FCC, IC, RCM, WPC, NTC, IMDA, BSMI, NCC, SRRC, SIRIM, TRA, EAC, ICASA, UKCA, KCC, TUV, RATEL, IFETEL, BIS, MOICT, ictQATAR, RoHS, Subtel, NKRZI, Engineered for Intel Evo |
| Key Life Span | 10 million clicks |
| Run Time (Up To) | 2 months |
| Hot Keys Function | Dictation, Copilot, PC lock, calculator, Caps Lock |
| Key Life Span | 10 million clicks |
| Included Software | HP Accessory Center |
| Type | Wireless |
| Protection | Spill-resistant |
| Input Device | Multi-device, rechargeable, powered by SuperCapacitor |
| Max Operating Distance | Up to 10 m |
| Dimensions (WxDxH) / Weight | Keyboard: 42.06 cm x 12.07 cm x 1.78 cm / 499 g |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип на връзката | Безжичен (2.4 GHz) + Bluetooth |
| Тип на превключвателите | Ножична |
| Подредба | Пълноразмерна |
| Език на клавишите | EN (US) |
| Подсветка | Без подсветка |
| Цвят | Черен |
| Цифров блок | Да |
| Геймърска клавиатура | Не |
| Hot-swap превключватели | Не |
| Подложка за китки | Не |
| Поддръжка на множество устройства | Да |
| Тегло | 0.00кг |
HP 725 Безжична презареждаща се клавиатура за множество устройства (EN)
Превключвайте безпроблемно между до три устройства с безжичната презареждаща се клавиатура HP 725. Насладете се на тихо и удобно писане с ножични клавиши и пълноразмерен дизайн, включващ цифров блок. Презареждащата се батерия и двойната безжична връзка (Bluetooth и 2,4 GHz) ви дават гъвкавост и свобода от кабели.
Ключови предимства
- Свързване с множество устройства — Сдвоявайте с до три устройства чрез Bluetooth или включения USB приемник 2,4 GHz и превключвайте мигновено с помощта на специални клавиши.
- Презареждаща се батерия — Дълготрайна акумулаторна батерия намалява отпадъците и премахва нуждата от честа смяна на батерии.
- Ножични клавиши — Отзивчиво и тихо писане с усещане, подобно на лаптоп.
- Пълноразмерен дизайн — Включва цифров блок и пълен ред функционални клавиши за ефективно въвеждане на данни и навигация.
Технически спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип на връзката | Безжичен (2.4 GHz) + Bluetooth |
| Тип на превключвателите | Ножична |
| Подредба | Пълноразмерна |
| Език на клавишите | EN (US) |
| Подсветка | Без подсветка |
| Цвят | Черен |
| Цифров блок | Да |
| Геймърска клавиатура | Не |
| Hot-swap превключватели | Не |
| Подложка за китки | Не |
| Поддръжка на множество устройства | Да |
Какво има в кутията
- Клавиатура HP 725 за множество устройства
- USB приемник 2,4 GHz
- USB-C кабел за зареждане
- Ръководство за бърз старт
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.
















